SC Wikiquik

Loading...

SC Wikiquik

Register

Hraní Her - 09/08/2021

Microsoft Flight Simulator aktualizace 5

Verze 1.18.14.0 a 1.18.15.0 jsou nejhorší aktualizace v dějinách této hry. Po vydání těchto aktualizací, které měli zvýšit výkonost hry, ale naopak tuto hru udělali nehratelnou.

 

Zde je několik problémů co hra má:

Když stisknete pravé tlačítko myši a rozhlédnete se, všechny vstupy z joysticku a pedálů jsou stále blokovány. Také jsem nemohl dokončit pushback. proč nejsou aktualizace předem testovány? Je spuštění xboxu opravdu tak důležité, aby naštvalo všechny uživatele PC? Kdo sakra chce simulaci letu na xboxu? Nanejvýš pár call of duty dětí, které chtějí létat pár smyček ve vnějším pohledu pomocí ovladače xbox.

 

Takže uživatelé špičkových počítačů dostanou snížené textury, budovy a terény? To je hrozný tah, pokud je to kvůli portu konzoly. San Francisco (oblast zálivu), Seattle a Austin a mnoho dalších vypadají velmi degradovaně a budovy vypadají všechny propojené. Uprostřed silnic je také vegetace, kde bylo dříve krásně vidět. Ale nyní se stejným problémem setkává velké množství lidí s špičkovými herními zařízeními. Ultra grafika již neexistuje. Vypadá jako střední. Doufejme v to nejlepší a přijdou s legitimní aktualizací. Není to tak hrozné zklamání.

 

A320 ze hry je nyní přerušen pro mody existuje analogový indikátor rychlosti letu, nadmořská výška atd., který je také opravdu malý na čtení.

 


Musíte porozumět komunitě. Zdá se, že Asobo/Microsoft spustil špatnou aktualizaci/opravu hotfix pro příčinu spuštění Xboxu. To není přijatelné, protože komunita hráčů PC je pevnou základnou tohoto produktu po dobu nejméně čtyř desetiletí. Skutečná komunita a postup FS se odehrává na PC, ne na konzole. Vývojáři by to tak měli respektovat!

Všichni si vážíme práce společnosti Microsoft/Asobe. To je důvod, proč nemůžeme pochopit, že se zdá, že na tuto novou aktualizaci vynaložili menší úsilí, díky čemuž je hra nyní nestabilní a nestabilní. Píše další z nespokojených hráčů.

 

Hra v úvodním menu planety Země, tedy výběr letiště, zamrzne a hra padá na plochu uživatele! Navíc musím dodat, že jsem nezažil tak pomalé stahování ke stažení 4 dnů souborů do hry je opravdu šokující! A výsledkem je, že ani nehraji!

Tyto chyby mohou být způsobeny řadou důvodů.
Používání modů (včetně livrejů) – zejména po aktualizaci sim
Přetaktování CPU/GPU/RAM – návrat k výchozímu počtu hodin a testování
pomocí aplikací třetích stran, které způsobují konflikt (ujistěte se, že VŠECHNY programy třetích stran používané s MSFS2020 jsou aktualizovány na nejnovější verze). Pokud používáte programy třetích stran, vyzkoušejte tím, že začnete s jedním, pak přidejte další a zkuste izolovat, pokud nastane problém.
Nastavení příliš vysoké úrovně grafiky – nižší nastavení a testování
Poznámka – po aktualizaci sim 5 jsme si také všimli DLC zakoupeného na herním trhu a jinde může také způsobit tento typ selhání. Odeberte všechny DLC a otestujte je tak, že je přidáte zpět po jednom.

 

A jaký je můj názor?

Kdo tedy vrátí peníze! Jednoduše nám řeknou, že jejich obchod ve hře jsou produkty třetích stran, takže po aktualizaci nemusíte jít do hry! TAKŽE LIDÉ PŘestaňte nakupovat SOUBORY! Je to urážlivá zlodějka! I když to nemá nic společného s pády desktopů, jelikož můžete mít rozlišení 400 px a kvalitu grafiky z 90. let budete mít stále problém.